Scroll

Malajsie


Bývalá britská kolonie Malajsie je dnes moderní, multikulturní a bohatá ústavní monarchie se svým high-tech hlavním městem Kuala Lumpur a ikonickými mrakodrapy Petronas Towers.

Celá Malajsie je o rozmanitosti –poloostrovní část představuje směs malajských, čínských, indických, evropských a dalších vlivů, které se mimo jiné odrážejí ve výtečné kuchyni; zatímco Borneo je domovem odlehlých kmenových komunit, zelený ráj, džungle a nedozírná divočina hemžící se exotickými zvířaty. Vždyť kde jinde než v malajských provinciích Sarawak a Sabah můžete vidět orangutany i rafflesii?

Malajsie přitahuje turisty nejenom kombinací asijské exotiky a moderního světa, ale i svými luxusními plážemi. Langkawi je plážová top destinace sama o sobě – slunečná, zábavná, bezpečná a dokonce vzrušující. 99 ostrovů v Andamanském moři a bílý písek, Langkawi Sky Bridge, výtečný Mořský svět, vyhlídková lanovka, 3D Art muzeum - 2. největší na světě, Legoland nebo krokodýlí farma Crocodile Adventureland představují jen zlomek z atrakcí, na které se mohou těšit rodiny s dětmi, pokud si vyberou Malajsii pro rodinnou dovolenou v Asii.

A když k tomu všemu, co Malajsie nabízí, přidáme i golf a sousedství Singapuru – jedné z nejvyspělejších ekonomik světa a finančního, obchodního a dopravního centra světového významu, máme co do činění s atraktivní destinací pro náročné.

Inspirace


Není to o dokonalosti. Je to o snaze inspirovat Vás. Je to o prvním kroku k Vaší cestě.

Zde naleznete pár ukázek z cest, které s námi absolvovali lidé před Vámi. Inspirujte se jimi, sněte a pak nám napište. Rádi pro Vás připravíme dovolenou na míru, incentivní nebo pracovní cestu na klíč odpovídající Vašim přáním, časovým možnostem i plánovanému rozpočtu.

Hotely


V našich zájezdech na míru kombinujeme exklusivní Heritage hotely, luxusní hotely a butikové ubytování. 

Pojmem Heritage Hotel se označují hotely splňující přesně daná kritéria. Hlavním kritériem pro získání klasifikace Heritage je, že hotel tvoří historická budova původně sloužící jako palác, hrad, pevnost, lovecký zámeček, kupecké sídlo nebo rezidence, zachovává si původní architektonický ráz a poskytuje vysoce nadstandardní služby.

Vedle hotelů standardu Heritage se můžeme setkat s hotely, jež nesou v názvu heritage a legend. Tyto hotely nabízející ubytování v historických budovách spadají do klasifikace ubytování 3*-5*, jelikož v plném rozsahu nesplňují stanovená kritéria pro standard Heritage. 

Do našeho portfólia jsme zařadili i butikové hotely, jež v sobě nesou silný příběh, který z nich vytváří místo s výjimečným geniem loci.

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x