Bývalá britská kolonie Malajsie je dnes moderní, multikulturní a bohatá ústavní monarchie se svým high-tech hlavním městem Kuala Lumpur a ikonickými mrakodrapy Petronas Towers.

Celá Malajsie je o rozmanitosti –poloostrovní část představuje směs malajských, čínských, indických, evropských a dalších vlivů, které se mimo jiné odrážejí ve výtečné kuchyni; zatímco Borneo je domovem odlehlých kmenových komunit, zelený ráj, džungle a nedozírná divočina hemžící se exotickými zvířaty. Vždyť kde jinde než v malajských provinciích Sarawak a Sabah můžete vidět orangutany i rafflesii?

Malajsie přitahuje turisty nejenom kombinací asijské exotiky a moderního světa, ale i svými luxusními plážemi. Langkawi je plážová top destinace sama o sobě – slunečná, zábavná, bezpečná a dokonce vzrušující. 99 ostrovů v Andamanském moři a bílý písek, Langkawi Sky Bridge, výtečný Mořský svět, vyhlídková lanovka, 3D Art muzeum - 2. největší na světě, Legoland nebo krokodýlí farma Crocodile Adventureland představují jen zlomek z atrakcí, na které se mohou těšit rodiny s dětmi, pokud si vyberou Malajsii pro rodinnou dovolenou v Asii.

A když k tomu všemu, co Malajsie nabízí, přidáme i golf a sousedství Singapuru – jedné z nejvyspělejších ekonomik světa a finančního, obchodního a dopravního centra světového významu, máme co do činění s atraktivní destinací pro náročné.

Inspirace


Hotely


Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x