Scroll

Magazín


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Aenean fermentum risus id tortor. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Aenean placerat. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat. Nunc tincidunt ante vitae massa. Mauris metus. Nullam faucibus mi quis velit. Etiam commodo dui eget wisi. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

 

...dnes a co zítra ?

Svět se změnil. Virus zvládnul cestu kolem světa za několik dnů. Jaká cesta čeká nás?

Pandemie Covid-19 způsobila seismický posun v našich životech, ovlivňuje naše blízké, partnery, se kterými spolupracujeme a způsob, jakým žijeme. Jsou to skutečně bezprecedentní časy, v kterých jsme doslova každý den konfrontováni s novou situací. Nejsme v tom sami.

číst dále
...dnes a co zítra ?

Zahrady a parky Petrohradu

architektonická perla, město širokých bulvárů, kaváren a restaurací, impozantních chrámů a paláců, hustá síť vodních kanálů a nad ní klenba nádherných mostů a lávek.

číst dále
Zahrady a parky Petrohradu

Byla královna ze Sáby Etiopankou ?

Exotická, tajemná a mocná žena – Královna ze Sáby. Její legenda je součástí velkých náboženských děl, jako je Bible i Korán. Objevuje se také v kabalistických pojednáních, ve středověkých křesťanských mystických pracích, které ji považují za ztělesnění Božské moudrosti, ale i v malbách perských a tureckých umělců. V části Afriky a Arábie je její příběh dodnes živý a znovu vyprávěný, tak jak tomu bylo po 3000 let. Byla inspirací i pro filmaře – snad nejslavnější je hollywoodská historická romance Šalamoun a královna ze Sáby z roku 1959, kde v hlavní roly září Gina Lollobrigida po boku Yula Brynnera.

číst dále
Byla královna ze Sáby Etiopankou ?

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x