Scroll

Kambodža


Úvod ke Kambodži nelze začít ničím jiným než dávným hinduistickým královstvím a největším chrámovým komplexem na světě Angkor Watem, který tak moc proslavila Angelina Jolie a film Lara Croft.

Angkor Wat patří mezi TOP 10 Asie, které by měl každý cestovatel alespoň jednou za život navštívit. Někomu učaruje rozlehlost celého archeologického komplexu a chce se ještě jednou vrátit, jiní se spíš navracejí za nočním životem tzv. Pub Street nedalekého Siem Repu, města, jenž je bránou k Angkor Watu.

Po letech hrůzovlády Rudých Khméru a genocidě se Kambodža vzpamatovává – hlavní město Phnom Penh postupně obnovuje zašlý lesk francouzské koloniální éry první poloviny 20 st. a několik luxusních hotelů již vstalo jak Fénix z popele. Někdejší koloniální letoviska Sihanouville a Kep na jihozápadním pobřeží se rozvíjejí závratnou rychlostí se vším co k turistickému rozvoji patří. A nedaleké pláže ostrovů Koh Rong se staly kambodžským synonymem pro bílý písek, azurové moře a jeden nejluxusnějších privátních resortů Asie – Song Saa.    

Inspirace


Není to o dokonalosti. Je to o snaze inspirovat Vás. Je to o prvním kroku k Vaší cestě.

Zde naleznete pár ukázek z cest, které s námi absolvovali lidé před Vámi. Inspirujte se jimi, sněte a pak nám napište. Rádi pro Vás připravíme dovolenou na míru, incentivní nebo pracovní cestu na klíč odpovídající Vašim přáním, časovým možnostem i plánovanému rozpočtu.

Hotely


V našich zájezdech na míru kombinujeme exklusivní Heritage hotely, luxusní hotely a butikové ubytování. 

Pojmem Heritage Hotel se označují hotely splňující přesně daná kritéria. Hlavním kritériem pro získání klasifikace Heritage je, že hotel tvoří historická budova původně sloužící jako palác, hrad, pevnost, lovecký zámeček, kupecké sídlo nebo rezidence, zachovává si původní architektonický ráz a poskytuje vysoce nadstandardní služby.

Vedle hotelů standardu Heritage se můžeme setkat s hotely, jež nesou v názvu heritage a legend. Tyto hotely nabízející ubytování v historických budovách spadají do klasifikace ubytování 3*-5*, jelikož v plném rozsahu nesplňují stanovená kritéria pro standard Heritage. 

Do našeho portfólia jsme zařadili i butikové hotely, jež v sobě nesou silný příběh, který z nich vytváří místo s výjimečným geniem loci.

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x