Scroll

Indonésie


Nespočet ostrovů Indonésie, oficiálně 17 508, přičemž zhruba 6 000 obydlených, nabízí nepřeberné možnosti, jak prožít dovolenou snů.

V Indonésii můžete zažít skutečně přehršel dobrodružství – šnorchlovat se želvami u malebných ostrovů Gilli, na ostrově Komodo pozorovat největší žijící ještěry na planetě – varany komodské nebo se vydat na trek k vulkanickým jezerům Kelimutu na ostrově Flores, které díky chemickým reakcím mění barvy z modré, přes smaragdově zelenou a čokoládovou až po krvavě rubínovou.

Na Borneu se můžete vydat luxusními loděmi po řece do nitra deštného pralesa, pozorovat orangutany, při troše štěstí i leopardy a vidět rozkvetlou rafflésii.

Ačkoli je Indonésie největší muslimská země na světě, na Jávě můžete obdivovat největší buddhistický chrámový komplex na světě Borobudur. Tento monumentální buddhistický chrám z 9. st.n.l. je často považován za jeden ze 7 divů světa a po právu figuruje na seznamu UNESCO. Aktivnějším cestovatelům pak Jáva nabízí možnost výstupu na Mount Bromo, stále činnou sopku odkud je vidět nádherný východ slunce. 

Pro milovníky slunce a moře má Indonésie nepřeberné množství bílých pláží s ubytováním ve stylových vilách s nádhernými výhledy na pobřeží nebo soukromí a klid na privátních ostrovech, kde pláž budete sdílet jen s cupitajícími kraby, šumem moře a křikem ptáků.

Inspirace


Není to o dokonalosti. Je to o snaze inspirovat Vás. Je to o prvním kroku k Vaší cestě.

Zde naleznete pár ukázek z cest, které s námi absolvovali lidé před Vámi. Inspirujte se jimi, sněte a pak nám napište. Rádi pro Vás připravíme dovolenou na míru, incentivní nebo pracovní cestu na klíč odpovídající Vašim přáním, časovým možnostem i plánovanému rozpočtu.

Hotely


V našich zájezdech na míru kombinujeme exklusivní Heritage hotely, luxusní hotely a butikové ubytování. 

Pojmem Heritage Hotel se označují hotely splňující přesně daná kritéria. Hlavním kritériem pro získání klasifikace Heritage je, že hotel tvoří historická budova původně sloužící jako palác, hrad, pevnost, lovecký zámeček, kupecké sídlo nebo rezidence, zachovává si původní architektonický ráz a poskytuje vysoce nadstandardní služby.

Vedle hotelů standardu Heritage se můžeme setkat s hotely, jež nesou v názvu heritage a legend. Tyto hotely nabízející ubytování v historických budovách spadají do klasifikace ubytování 3*-5*, jelikož v plném rozsahu nesplňují stanovená kritéria pro standard Heritage. 

Do našeho portfólia jsme zařadili i butikové hotely, jež v sobě nesou silný příběh, který z nich vytváří místo s výjimečným geniem loci.

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x