Scroll

Indie


Kultura a znalosti – to jsou dva základní pilíře na kterých stojí moderní Indie. Existuje snad převratnější příspěvek lidstvu než to, když Indové vynalezli číslo 0?

Rozmanitá, omamná, podmanivá, pestrá, šokující. Taková může být vaše dovolená na míru v Indii – zemi, kde opulentní luxus je stejně přirozený jako nepředstavitelná bída. I když ji vnímáme jako jednu zemi, Indie je mozaikou různých národů, jazyků a rozdílných kultur, které ovšem sdílejí společné hodnoty a vzájemný respekt uvnitř geograficky daného celku nepřerušeně po tisíciletí.

Indie nám nabízí zasněžené vrcholky Himálaje, větrem ošlehanou poušť Rádžasthánu, nedotčené džungle Madhjapradéše, kde skotačil Mauglí; klidné vody backwaters a luxusní houseboaty, tropické pláže v Kérale, lovce lebek v Nágsku a nedaleké čajové plantáže v Ásámu, ajurvédskou medicínu i luxusní vlaky. K tomu všemu přidejme některé z nejznámějších historických a kulturních památek na světě jako je pomník lásky Tádž Mahal v Ágře, jeskyně Adžanta a Éllóra, gháty ve Váránasí nebo Victoria Memorial v Kalkatě plus skvělé služby a je snadné pochopit, proč se naši klienti stále znovu a znovu do této magnetizující země vracejí. 
 

Btw. víte, že Indie dobývala a ovládala Čínu kulturně po dobu 20 století, aniž by kdy musela poslat jediného vojáka přes její hranice?

Zájezdy


Zjara 2020 byste zde našli několik málo vypsaných termínových akcí. Akcí pro ty z Vás, kterým vyhovuje cestování v malé skupině. Dnes jsme na hodně hrbolaté cestě k „New Normal – Novému normálu“. Mnozí se snažíme co nejlépe vyrovnat se vzniklou situací… avšak víme, že někde v dálce na nás čekají nové obzory.

Inspirace


Není to o dokonalosti. Je to o snaze inspirovat Vás. Je to o prvním kroku k Vaší cestě.

Zde naleznete pár ukázek z cest, které s námi absolvovali lidé před Vámi. Inspirujte se jimi, sněte a pak nám napište. Rádi pro Vás připravíme dovolenou na míru, incentivní nebo pracovní cestu na klíč odpovídající Vašim přáním, časovým možnostem i plánovanému rozpočtu.

Hotely


V našich zájezdech na míru kombinujeme exklusivní Heritage hotely, luxusní hotely a butikové ubytování. 

Pojmem Heritage Hotel se označují hotely splňující přesně daná kritéria. Hlavním kritériem pro získání klasifikace Heritage je, že hotel tvoří historická budova původně sloužící jako palác, hrad, pevnost, lovecký zámeček, kupecké sídlo nebo rezidence, zachovává si původní architektonický ráz a poskytuje vysoce nadstandardní služby.

Vedle hotelů standardu Heritage se můžeme setkat s hotely, jež nesou v názvu heritage a legend. Tyto hotely nabízející ubytování v historických budovách spadají do klasifikace ubytování 3*-5*, jelikož v plném rozsahu nesplňují stanovená kritéria pro standard Heritage. 

Do našeho portfólia jsme zařadili i butikové hotely, jež v sobě nesou silný příběh, který z nich vytváří místo s výjimečným geniem loci.

Magazín


Vždy jsem chtěla být na obálce Magazínu, tak jsem jeden začala psát. Zatím je bez obálky.

23.7.2020 ...dnes a co zítra ?

Svět se změnil. Virus zvládnul cestu kolem světa za několik dnů. Jaká cesta čeká nás?

Pandemie Covid-19 způsobila seismický posun v našich životech, ovlivňuje naše blízké, partnery, se kterými spolupracujeme a způsob, jakým žijeme. Jsou to skutečně bezprecedentní časy, v kterých jsme doslova každý den konfrontováni s novou situací. Nejsme v tom sami.

číst dále
...dnes a co zítra ?

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x