Intro image

HERITANCE Tea Factory

Devatenácté století

Lokalita: Nuwara Eliya, Srí Lanka

Ubytujte se přímo v továrně na čaj, využijte příležitosti si čaj sami natrhat a vzít si ho s sebou domů na památku. Nuwara Eliya je okresní město v centrální provincii na Srí Lance, ležící v nadmořské výššce 1868m. Právě zde najdete luxusní hotel Heritance Tea Factory, ideální místo k odpočinku s překrásnými výhledy na okolní čajové plantáže. V hotelové restauraci si vyberte z tematicky laděného čajového menu a užijte si degustaci na terase tohoto výjimečného čtyřhvězdičkového hotelu, kde je čajová konvice nepřetržitě zapnutá.

Pokoje a vybavení

Hotel disponuje 50 pokoji (35 typu Superior, 3 Premium, 10 Deluxe, 1 Junior Suite, 1 Flower Dew Suite)

V hotelu se nachází 2 restaurace, dva bary, fitness centrum, parkoviště, wellness, připojení wifi, dětské hřiště, indoorové aktivity, knihovna, již zmiňovaná možnost natrhat si vlastní čaj a součástí hotelového programu jsou také čajové ochutnávky.

Heritance Tea Factory nabízí unikátní zážitek z ubytování v pokojích v místě, které dříve sloužilo k sušení čaje. Vysoká okna, která dříve napomáhala procesu sušení, nabízí nadšeným obdivovatelům překrásné výhledy. Velkolepé kouzlo koloniálního stylu je tu stále uchováno v tmavém dřevě a světlém dekoru.

 

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x