Intro image

Tugu Malang

Dvacáté století a novější

Lokalita: Indonésie

Tugu Malang se nachází v samém srdci starého města s výhledem na krásný rybník s lotosovými květy, park a jednu z hlavních památek - památník indonéského boje za nezávislost. Tugu Malang se pyšní rozsáhlou sbírkou starožitností ovlivněnou Javanem Babahem Peranakanem (stovky let stará kultura vzniklá mícháním čínských migrantů na Javě s původními obyvateli).

Hotel Tugu Malang je první z hotelů Tugu, který byl postaven a navržen přímo zakladatelem této sítě hotelů a majitelem největší kolekce starožitností v Indonésii. Hotel už hostil prezidenty mnoha zemí, světové politické osobnosti i osobnosti showbyznysu a stále se drží na přední příčce nejlepších a nejunikátnějších hotelů na světě.

Letiště Malang je vzdáleno pouhých 30 minut od hotelu, mezinárodní letiště Surabaya 2.5 hodiny. 

Pokoje a vybavení

 49 pokojů

„Tugu“ znamená v indonéském jazyce památník. Hotely Tugu jsou kolekce luxusních uměleckých hotelů, které vznikly z lásky a vášně jednoho člověka k historii Indonésie. Zakladatel sítě hotelů Tugu, Anhar Setjadibrata, kdysi lékařský žurnalista a nyní majitel největší sbírky indonéských uměleckých a kulturních starožitností, navrhl tyto krásné butikové muzejní hotely, aby seznámil svět s romantickými příběhy a legendami pradávného království Indonésie.

Hotel nabízí množství aktivit; od velkolepých hostin a banketů králů ze 14. století majapahitského království s přehlídkami vojáků a tanečníků, až po skromné vesnické večeře, kde jídlo připravují starší ženy v terakotových hrncích na ohni a vše se pojídá rukama.

Cílem celého konceptu je obnovit umění, duši a romantiku pradávných let Indonésie. Tento plně indonéský zážitek je dílem uměleckého designu s tematickou výzdobou a různých kulturních zážitků, které hosté zažijí pouze v hotelech Tugu. Hotel Tugu Malang získal své jméno pro svou výjimečnou polohu s výhledem na centrální památku v centru holandské koloniální éry Malang. Dnes jsou Tugu Hotels & Exotic Spas Bali, Lombok, Blitar a Malang jedinečné památky zapomenutého umění, kultury a romantiky tisíciletého indonéského souostroví.

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x