Intro image

Tugu Lombok

Dvacáté století a novější

Lokalita: Lombok, Indonésie

Hotel Tugu Lombok najdete v severozápadní části ostrova, obklopený několika kilometry nedotčené bílé písečné pláže a pouhých 15 minut jízdy lodí z ostrova Gili. V sousedství tohoto tropického ráje bylo postaveno 18ti jamkové golfové hřiště. Zasazen do panenské krajiny přímo u oceánu a obklopen zelenými poli, kde život místních vypadá stejně již po několik století, je hotel ideálním místem k odpočinku i k prozkoumávání přírodních i kulturních krás ostrova. Z hotelu se naskýtá nádherný výhled na horu Rinjabi a okolní palmové plantáže.

Pokoje a vybavení

Rustikální bungalovy, prostorné apartmány a zahradní vily jsou dekorovány převážně dřevem a bambusem a evokují tak styl tradičních domů na Lomboku, nicméně s luxusem moderního vybavení. 

Hosté si zde mohou vybrat ze dvou restaurací pod širým nebem a k dispozici je i bar nabízející jak místní, tak západní speciality. Hotel na přání zorganizuje například piknik při východu slunce, oběd či večeři přímo na pláži nebo třeba kurzy vaření.

Tugu znamená v indonéštině ‘památník’. Hotely Tugu jsou malé soukromé hotely, založené člověkem, který se vášnivě zamiloval do romantické historie Indonésie. Zakladatel těchto hotelů, Anhar Setjadibrata, původně student medicíny, ze kterého se stal právník, a nyní vlastník největší kolekce kulturního a uměleckého bohatství Indonésie, navrhl své butikové hotely tak, aby se mohl se světem podělit o romantické příběhy a legendy dávných indonéských království.

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x