Intro image

Tugu Blitar

Dvacáté století a novější

Lokalita: Jáva, Blitar, Indonésie

Tento bezkonkurenčně nejlepší Tugu hotel na Jávě s výbornou restaurací najdete v koloniální budově postavené v 50. letech 19. století, která byla dříve majetkem významné rodiny v Blitaru. Po druhé světové válce se hotel jmenoval Centrum, po mnoha letech byl přejmenován na Hotel Sri Lestari a později pak na Tugu - Sri Lestari.

Přestože je nejstarším hotelem v Indonésii, jeho budova s obrovskými bílými pilíři se jeví jako krásná koloniální usedlost. Interiér je vybaven nábytkem z konce 19. a začátku 20. století, elegantními lustry a nostalgickými fotografiemi. Začátkem tohoto století prošla budova pečlivou rekonstrukcí, aby si zachovala svůj umělecký, charismatický a historický charakter, samozřejmě v kombinaci s moderním luxusem.

Pokoje a vybavení

Hotel disponuje 56 moderně vybavenými pokoji s klimatizací, satelitní/kabelovou TV s mezinárodními programy, wi-fi, mini-barem, koupelnou se sprchou i vanou, vysoušečem vlasů, čajovou konvicí s nabídkou čajů a kávy, miskou s čerstvým ovocem a minerální vodou.

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x