Intro image

Tugu Bali

Dvacáté století a novější

Lokalita: Bali, Indonésie

Tugu znamená v indonéštině ‘památník’. Hotely Tugu jsou malé soukromé hotely, založené člověkem, který se vášnivě zamiloval do romantické historie Indonésie. Zakladatel těchto hotelů, Anhar Setjadibrata, původně student medicíny, ze kterého se stal právník, a nyní vlastník největší kolekce kulturního a uměleckého bohatství Indonésie, navrhl své butikové hotely tak, aby se mohl se světem podělit o romantické příběhy a legendy dávných indonéských království.

Hotel Tugu Bali najdete na jihozápadě ostrova, na klidné surfařské pláži v malebném rybářském městečku Canggu. Hotel je vzdálený 30 minut z letiště Ngurah Rai Int’l Airport, 15 minut od populární čtvrti Seminyak a 10 minut od golfového hřiště označovaného za nejlepší v Jihovýchodní Asii.

Pokoje a vybavení

21 ubytovacích zařízení - vily, apartmány či bungalovy - přímo u pláže, s výhledem na moře nebo do kvetoucí zahrady, s vnitřní nebo venkovní koupelnou. Každý z pokojů je unikátně navržený přímo majitelem tak, aby ukázal jeho dokonalý cit pro detail. Okouzlující design je nakombinován s kolekcí starožitného umění z celé Asie, zachycující ducha a vášeň pro umění a romantiku Indonésie.

5 restaurací, bar, lázně, vnitřní i venkovní bazén.

Hotel nabízí množství aktivit; od velkolepých hostin a banketů králů ze 14. století majapahitského království s přehlídkami vojáků a tanečníků, až po skromné vesnické večeře, kde jídlo připravují starší ženy v terakotových hrncích na ohni a vše se pojídá rukama.

Cílem celého konceptu je obnovit umění, duši a romantiku pradávných let Indonésie. Tento plně indonéský zážitek je dílem uměleckého designu s tematickou výzdobou a různých kulturních zážitků, které hosté zažijí pouze v hotelech Tugu.

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x