Intro image

Stok Heritage Villas

Dvacáté století a novější

Lokalita: Čullí Bágh Villas, Stók, Ladak

Heritage Čullí Bágh Villas, 4 domy rozeseté v sadu mezi letitými meruňkami, ořechy a vrbami, jsou ideálním místem k odpočinku. Užijete si tu večeři u ohně nebo jen tak polenošíte při měsíčním svitu v houpací síti pod oblohou zářících hvězd. A věřte, že ve výšce 3500 m.n.m. bez zbytečných světel měst září magicky jasně. Vily jsou postavené z tradičních materiálů a hlavním záměrem je exkluzivita, naprosté soukromí a jemnost interiérů. Zahrada není nijak zvlášť upravována, aby si uchovala nedotčenou klidnou krásu zapadající do místní přírody.

Pokoje a vybavení

4 vily

Interiér je promyšlený, rafinovaně jednoduchý, vytvořený za použití tradičních materiálů a technik, primárně dřeva a hlíny bez jakýchkoliv průmyslových úprav. Koupelny a toalety jsou moderně vybavené. Pokoje mají výhled do zahrady, kde můžete v klidu číst, popíjet čaj či sledovat zpívající ptáky. Vily jsou dobře izolované přírodními materiály a každá má své vlastní vytápění.

Vily se nacházejí 7-10 min. chůze od paláce Stók.

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x