Intro image

Ishavilas

Dvacáté století a novější

Lokalita: Góa, Indie

Ishavilas je jedním z dvou "Neemrana private Noble Homes". Leží uprostřed tropické přírody, obklopena bujnými stromy a kvetoucí zahradou. Tento krásný koloniální dům s velkorysým vchodem a dlouhou příjezdovou cestou je opravdovým rájem.

Ručně vyšívané originální polštáře na starožitném nábytku, umělecké předměty z Asie, kamenné sochy božstev podél chodníků, zákoutí s lotosem, to vše evokuje exotický a luxusní životní styl jedinečný pouze pro Orient.

 

Pokoje a vybavení

1 vila (byt s 2 ložnicemi na přízemí, 1 suite na poschodí), 2 domky (cottage)

Jídelna Al Fresco s terasou, společenská místnost, bazén, lázně

Historie

Ishavilas je soukromá luxusní vila, která se nachází v ospalém městě Siolim v Góa. Vila odvozuje své jméno od hindského slova "Isha", což znamená pramen, zdroj, stvoření. Původně portugalský koloniální dům byl v roce 2000 zrekonstruován a kompletně přestavěn. Od té doby jej majitelé uzpůsobovali k obrazu svému tak, aby vilu mohli využívat i jako svůj druhý domov.

Poslední proměnou Ishavilas prošla v roce 2018, kdy byl k spolupráci přizván Dr. Mosafar Ali - jedna z nejvýznamějších osobnosti celostní medicíny a jeden z doktorů britské královské rodiny.  Dr. Ali v Ishavila zřídil regenerační centrum, jehož péči využili napr. Morgan Freeman nebo Kate Moss.  

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x