Intro image

Glasshouse on the Ganges

Dvacáté století a novější

Lokalita: nad Rišikéšem, Uttarákhand, Indie

Glasshouse on the Ganges (původní rezidence maharádži Tehri Garhva) leží ve městě Rišikéš, severně od Dillí, ve státě Uttarákhand. Rozkládá se na břehu posvátné řeky Gangy, která se v tomto místě točí směrem na sever, zpět k prameni. Je jedním z nejklidnějších hotelů v Uttarákhandu, obklopen sady liči a mango stromů, a zahradou plnou tropických rostlin, vzácných ptáků a motýlů. Hotel má také svoji soukromou písečnou pláž.

Pokoje a vybavení

2 apartmány Deluxe, 14 velkých pokojů a 3 pokoje. Každý z pokojů nese název indické posvátné řeky. Jsou rozloženy v pěti domech. Hotel nabízí také ubytování ve dvou stanech.

Restaurace, terasa pro večeře při svíčkách, chrám, konferenční sál, vybavení pro individuální grilování

Lokalita nabízí celou řadu aktivit jako např. rafting, lezení po skalách, treking. Můžete navštívit národní park Rádžá Dží nebo se jen nechat hýčkat v lázních Ánand Káší, Užijte si večerní arti v nedalekých posvátných chrámech či ashramu Parmarth Nikétan.

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x