Intro image

Bungalovy Rámgarh

Devatenácté století

Lokalita: Kumáon Hills, Uttarákand, Indie

Jen málo rezortů v Nainítálu umožňuje hostům možnost odejít s novým pohledem na život. Šest domků v Rámgarhu nabízí dech beroucí výhledy na východ i západ slunce. Koloniální bungalovy z 19. století se nacházejí v pásu Kumáon, asi 35 kilometrů od ostatních hotelů v Nainítálu. Sady sousedící s těmito bungalovy jsou v létě obsypané meruňkami, švestkami, broskvemi, hruškami a jablky. Tímto se Rámgarh Bungalows odlišují od ostatních hotelů v Nainítálu a díky tomu jsou populární alternativou k jiným chatám v Nainítálu. Vyrábějí se zde přírodní džemy (bez konzervačních látek) - tak, aby přispívali k vašemu zdraví.

 

Pokoje a vybavení

3 luxusní apartmány, 7 apartmánů a 5 pokojů v 6 domcích.  Domky Old Bungalow, Vista Villa a Rose Cottage jsou umístěny blízko sebe. Domek Writers´ Bungalow je 500 metrů nad domkem Old Bungalow. Domek Ašók Vatiká je 300 metrů nad domkem Writers’ Bungalow a domek Cliff House je 330 metrů nad domkem Writers’ Bungalow.

Restaurace, knihovna, konferenční místnost

Historie

Obklopeny ovocem se v předhůří Himálají v regionu Kumáon nacházejí domky Old Bungalow (1830) a Writer´s Bungalow (1860). Kdysi v nich bydleli nejdříve britští a pak indičtí důstojníci s manželkami, kteří tenkrát cestovali na koních a v nosítkách. Protože návštěvy neubytovávali doma, měli pro ně připraven domek Ašok Vatiká. Cliff House potěší oko designera, Vista Villa nabízí dech beroucí překrásné výhledy do údolí a Rose Cottage zase poskytne útulný úkryt na terase.

Všechny Neemrana nemovitosti jsou "ne-hotelové" hotely, protože byly původně postaveny pro jiné účely. Na zabezpečení komfortu a zároveň zachování starého kouzla bylo vynaloženo hodně úsilí.

Užívejte si pohled na Himálaje z koloniálních britských bungalovů s arkýřovými okny, verandami a terasovitými zahradami. Potěšte se společností ptáků a motýlů uprostřed ovocných sadů regionu Kumáon. Vychutnejte si hluboký spánek, který odstraní veškerý stres. Bydlete na vrcholu, na útesu nebo prostě uprostřed sadu. Nic, co zažijete v hotelech Neemrana, není obyčejné. V zimě voní krby borovicemi a kolem Nového roku je možné spatřit i sněhové vločky. 

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x