Intro image

Maison Polanka

Dvacáté století a novější

Lokalita: Siem Reap, Kambodža

Maison Polanka sestává ze dvou unikátních kambodžských vil obklopených nádhernými tropickými zahradami. Styl i vnitřní vybavení obou vil jsou nádhernou ukázkou asijského a kambodžského řemesla. Okouzlující atmosféru tohoto místa spoluvytváří i sbírka obrazů a fotografií různých khmerských, asijských i evropských umělců, spolu s kolekcí starožitného nábytku. Uprostřed zahrady je umístěn velký bazén s dřevěnou terasou, který je perfektním místem pro relaxaci a odpolední odpočinek. Okolí bazénu můžete také využít pro jedinečnou večeři pod hvězdami.

Pokoje a vybavení

8 prostorných apartmánů. 5 dvoulůžkových (35-45 m2), tři pro 2-4 osoby.

Všechny apartmány mají samostatnou koupelnu, dřevěnou terasu, klimatizaci, wi-fi připojení, fén, ledničku s nabídkou chlazených nápojů, trezor, knihovnu. Na vyžádání TV a DVD přehrávač. Pokoj se uklízí 2x denně.

Historie

Polanka je místo klidu a míru. Jean Pierre se sem nastěhoval v roce 1992, kdy opustil Francii a v Kambodži začal s projektem Chantiers Ecoles, jehož cílem bylo znovu-naučit chudé Kambodžany tradičním řemeslům a stavebním postupům. Zde také potkal Nathalii, svoji ženu a v Maison Polanka vyrůstali i jejich dvě děti. Poté, co se rodina přestěhovala do Phnompenhu kam odešli studovat děti, rodina hledala nové využití pro toto nádherné místo. A tak byl v květnu 2012 otevřen Maison Polanka; nádherný resort unikátním způsobem spojující kambodžskou a francouzskou kulturu.

 

 

 

Poptat

 

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x