Scroll

 

Travel Asistent


V ceně zájezdu poskytujeme asistenční službu Travel Asistent, zajišťovanou ve spolupráci se společností Click2Claim, s.r.o., která v případě problému při letecké přepravě poskytne informační servis a vymůže následně i finanční kompenzaci až do výše 16 500 Kč v případě zpožděného nebo zrušeného letu.

V případě, že jste cestovali se službou Travel Asistent, můžete podat žádost o kompenzaci vyplněním formuláře na adrese: https://www.click2claim.eu Kompenzace lze vymáhat až 3 roky zpětně.

Společnost Click2Claim řeší následující typy nepravidelností:

  • zpoždění letu (3 hod. a více)
  • zrušení letu
  • zmeškání návazného letu
  • přesměrování letu

Prostřednictvím Click2Claim máte k dispozici bezplatnou asistenční linku 24/7, kam se můžete v případě vzniku zpožděného nebo zrušeného letu obrátit. Infolinka slouží jen k poskytnutí informací na co vzniká cestujícímu v konkrétní situaci nárok dle ECR 261/2004.

Pokud nastane problém s letem, v danou chvíli Click2Claim poradí jak postupovat a sdělí, na jaký rozsah péče má cestující od operujícího dopravce nárok. POZOR! Vlastní péči a náhradní přepravu je cestujícímu povinen poskytnout vždy operující dopravce, tedy letecká společnost.

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x