Scroll

Bhútán


Bhútánské království je jedním z málo známých turistických klenotů, kde se kvalita života měří spíše podle hrubého národního štěstí než čistě materiálních měřítek HDP.

Až do nedávné doby zůstával Bhútán (Druk Yul neboli „Země hřmícího draka“) v nádherné izolaci a věnoval se ochraně buddhistické vzdělanosti, nedotčené přírody, lidových tradic a řemesel. Země, jež nabízí mohutné starobylé dzongy, snowman trek, ledovcové řeky a nedozírné lesy, pálivé papriky v sýrové omáčce ema datshi, smažené pstruhy i dušené hřiby. K tomu lidé, kteří nosí národní šaty gho a kira, hrdí ale přátelští. Bhútán je kouzelné místo, kde tabák je nezákonný, ale marihuana roste divoce, kde rohatý takin není přeludem, zatímco yetti možná ano; kde lukostřelba zůstává národním sportem a pestrobarevné festivaly v Paro, Thimpu i Punakhe přitahují návštěvníky z celého světa.

Připravovat dovolenou na míru v Bhútánu je radostí. Bhútán disponuje širokou škálou ubytování, ale to, co doporučujeme a rádi využíváme, jsou luxusní oceňované hotely. Vždyť Bhútánu se právem říká Švýcarsko Indického subkontinentu.  

Inspirace


Není to o dokonalosti. Je to o snaze inspirovat Vás. Je to o prvním kroku k Vaší cestě.

Zde naleznete pár ukázek z cest, které s námi absolvovali lidé před Vámi. Inspirujte se jimi, sněte a pak nám napište. Rádi pro Vás připravíme dovolenou na míru, incentivní nebo pracovní cestu na klíč odpovídající Vašim přáním, časovým možnostem i plánovanému rozpočtu.

Hotely


V našich zájezdech na míru kombinujeme exklusivní Heritage hotely, luxusní hotely a butikové ubytování. 

Pojmem Heritage Hotel se označují hotely splňující přesně daná kritéria. Hlavním kritériem pro získání klasifikace Heritage je, že hotel tvoří historická budova původně sloužící jako palác, hrad, pevnost, lovecký zámeček, kupecké sídlo nebo rezidence, zachovává si původní architektonický ráz a poskytuje vysoce nadstandardní služby.

Vedle hotelů standardu Heritage se můžeme setkat s hotely, jež nesou v názvu heritage a legend. Tyto hotely nabízející ubytování v historických budovách spadají do klasifikace ubytování 3*-5*, jelikož v plném rozsahu nesplňují stanovená kritéria pro standard Heritage. 

Do našeho portfólia jsme zařadili i butikové hotely, jež v sobě nesou silný příběh, který z nich vytváří místo s výjimečným geniem loci.

Používáme cookies k přizpůsobení obsahu pro vás a analýze našeho provozu. Zjistěte více o tom, jak používáme cookies, a přečtěte si naše Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přiímám
x